Anna Kreiser

Strategist & Digial Consultant Digitalkod

BIO

Strateg i konsultant digital. Od ponad 8 lat związana z marketingiem B2B oraz branżą IT.  Odpowiadała za budowę i realizację strategii marketingowych oraz cyfrowych dla polskich i zagranicznych software house-ów oraz firm technologicznych. Aktualnie rozwija własną firmę doradczą Digitalkod Consulting oraz jako niezależny konsultant wspiera prezesów, CMO i menedżerów marketingu w strategicznym rozwoju i transformacji przedsiębiorstw, zwiększeniu efektywności działów marketingu i sprzedaży oraz wdrażaniu innowacji z myślą o rozwoju biznesu.

W czasie wolnym dzieli się wiedzą jako prelegentka na branżowych konferencjach. Jest wykładowcą akademickim oraz mentorką programów akceleracyjnych. Entuzjastka i promotorka zagadnień związanych z Customer Experience (CX), digitalizacją, sztuczną inteligencją (AI) oraz automatyzacją działań i procesów. Wierzy w relacje i to, że w życiu oraz biznesie najważniejszy jest człowiek.

Temat wystąpienia: Customer Experience to więcej niż (content) marketing  

Customer Experience (CX) uważany jest obecnie jako jeden z kluczowych wyróżników i elementów budowy przewagi konkurencyjnej na rynku B2B. O ile coraz więcej organizacji zwraca uwagę na temat kształtowania i świadomego zarządzania doświadczeniami klienta, w praktyce dla większości okazuje się to być ono wciąż ogromnym wyzwaniem. Od czego zacząć zmianę w kierunku klientocentrycznej organizacji i dlaczego w tej transformacji tak istotne jest strategiczne podejście, a nie tylko innowacje? W trakcie prezentacji omówione zostana podstawowe założenia związane z tematem Customer Experience, w tym również rola content marketingu w budowaniu doświadczeń.
Customer Experience to więcej niż (content) marketing  
  • Czym właściwie jest Customer Experience?
  • Transformacja czy innowacja – od czego zacząć proces kształtowania doświadczeń klienta?
  • Jak wykorzystywać content marketing do poprawy doświadczeń w obszarze B2B?
  • Liderzy vs reszta świata – dobre praktyki i inspiracje
KUP BILET NA KONFERENCJĘ
Podaj dalejShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Archiwalne wystąpienia prelegenta