POZNAJ KRAKOWSKIE ZAGŁĘBIE TECHNOLOGII

KRAKOWSKI PARK TECHNOLOGICZNY

Konferencja Akademia Marketingu odbywa się w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego mieszczącej się przy ulicy Podole 60 na krakowskim Ruczaju. Poprzednia edycja pokazała, że to idealne miejsce na spotkania ludzi z branży marketingowej i technologicznej! 

To właśnie na Ruczaju znajduje się jedna z najprężniej obecnie rozwijających się stref dedykowanych biznesowi w całej Małopolsce. W jednym tylko budynku swoją siedzibę ma ponad 50 podmiotów reprezentujących świat start-upów, dostawców najnowszych technologii oraz firm z branży marketingowej. Wzajemne kontakty pomiędzy nimi i wymiana doświadczeń powodują, że KPT jest tyglem, w którym innowacyjne rozwiązania przybierają realną formę, by stać się sprawnymi biznesowo przedsięwzięciami.

KPT konsekwentnie rozwija działalność związaną z funkcjami parku technologicznego. Zaplecze infrastrukturalne (budynek inkubatora technologicznego), dostęp do funduszy UE, zdobyte przez zespół pracowników doświadczenie, umożliwiło przygotowanie oferty usług dla firm technologicznych na każdym etapie rozwoju. Trafiające do KPT przedsiębiorstwa otrzymują wsparcie w postaci zaplecza logistyczno-administracyjnego (powierzchni biurowej oraz obsługi biurowej) oraz doradztwa (prawne, biznesowe, marketingowe, finansowe, patentowe). Dzięki utworzeniu Funduszu Zalążkowego KPT, udało się poszerzyć ofertę parku także o inwestycje typu venture capital. W nowym budynku KPT oferta dla firm z sektora ICT wzbogaciła się o usługi laboratorium multimedialnego, data center, living lab oraz showroom.

JAK DOJECHAĆ?

A gdzie na after party?

TYLKO NA RYNKU GŁÓWNYM I W AFTERBENG DOMÓWKA!

Po konferencji zapraszamy na wieczorną imprezę biznesowo-networkingową, która pozwoli naszym gościom i prelegentom na wymianę doświadczeń i rozmowy w luźniejszej atmosferze! To będzie niepowtarzalne after party w domowym klimacie w samym sercu Krakowa! Od godz. 21.00 drzwi i bar klub Afterbeng Domówka przy Rynku Głównym 28 czekają nas Was otworem! 

 

Jak dojechać?