Karol Stryja

Chief Podcast Officer STORIA by Abstra
facebook-icon

BIO

Od zawsze fan Gary’ego Vaynerchuka, a obecnie jeden z największych entuzjastów rewolucji, jaką wywołuje upowszechnianie się „smart speakerów” i asystentów głosowych. Zapalony podcaster. Prowadzi swoją autorską audycję „Zawodowcy” i jednocześnie zajmuje stanowisko Chief Podcast Officer w Storia by Abstra – jedynego podmiotu w Polsce, łączącego kompetencje w produkcji treści wideo na YouTube z podcastami. Wieczorami – organizator spotkań „Voice First Meetups”, na których spotykają się najwięksi miłośnicy „voice’a”.

Temat wystąpienia: Dlaczego będziemy coraz częściej rozmawiać z technologią? Po co nam smart speakery i jaką rolę odegrają w przyszłości podcasty?

Słyszałeś o wirtualnych asystentach? A może już teraz korzystasz z Alexy i Google Asystenta? Podczas prezentacji Karol Stryja opowie o tym, w jaki sposób smart speakery zmienią to, jak komunikujemy się z technologią. Oprócz tego dowiesz się również, dlaczego podcasty staną się alternatywą dla radia – podobnie jak YouTube został alternatywą dla klasycznej telewizji. I wreszcie: dlaczego Grupa Abstra stworzyła nowy brand – STORIA by Abstra?

Z prelekcji dowiesz się m.in.:

  • czym jest smart speaker i dlaczego jest najszybciej rosnącą kategorią consumer electronics w USA,
  • czym są podcasty i na czym polega ich fenomen,
  • jak skutecznie wykorzystać je w komunikacji brandów,
  • czym jest STORIA by Abstra.
KUP BILET NA KONFERENCJĘ
Podaj dalejShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn