Sprzedaż biletów zakończona.

III EDYCJA AKADEMII MARKETINGU OBJĘTA JEST AKREDYTACJĄ DIMAQ

Wydarzenie objęte jest akredytacją DIMAQ, co oznacza, że uczestnicząc w nim posiadacze certyfikatów otrzymują punkty recertyfikacyjne. DIMAQ to pierwszy w Polsce program weryfikacji i certyfikacji kompetencji digital marketingowych prowadzony przez IAB Polska.

Dane uczestników

Zgłoszenie dla:
?

Numer telefonu uczestnika potrzebny jest nam do przekazywania informacji organizacyjnych, ważnych komunikatów czy przesłania linku do pobrania aplikacji konferencyjnej. Jeżeli chcesz, możesz to pole pozostawić puste, jednak wówczas mogą Ci umknąć ważne wiadomości od organizatorów.

Wybierz swój bilet

 • W cenie biletu:
  • dostęp do rozszerzonej wersji aplikacji eventowej podczas wydarzenia, która zawiera: możliwość networkingu za pośrednictwem aplikacji, zapraszanie uczestników na biznesowe spotkania podczas konferencji, dostęp do kanału z newsami w trakcie wydarzenia, dostęp do materiałów udostępnionych przez prelegentów 
  • całodzienny catering (przerwy kawowe, lunch) przez dwa dni konferencji
  • open bar podczas after party w klubie przy Rynku Głównym w Krakowie
  • kupon rabatowy umożliwiający zakup dowolnej liczby biletów na kolejną edycję Akademii Marketingu, która odbędzie się w listopadzie 2018 roku
  • masz możliwość umówienia konsultacji, strategicznych dotyczących działań content marketingowych dla Twojej firmy. Specjaliści ContentHouse, którzy na co dzień prowadzą kampanie dla czołowych marek, porozmawiają o potrzebach biznesowych oraz komunikacyjnych Twojej firmy. Doradzą Ci najlepsze rozwiązania strategiczne, jakie pozwolą je skutecznie realizować. Przed konsultacją zostaniesz poproszony o informacje, które obszary komunikacji chcesz diagnozować: tworzenie treści, budowa i rozwój mediów firmowych, kampanie docierające do Twojego klienta, influencer marketing, działania PR czy social media. Konsultacje odbywają się w biurze ContentHouse przy ul. Podole 60 w Krakowie lub za pośrednictwem telefonu bądź Skype. Konsultacje trwają do 120 minut i są do zrealizowania w ciągu 60 dni od daty konferencji. W celu umówienia terminu, skontaktuj się z nami za pośrednictwem adresu [email protected] najpóźniej w ciągu 14 dni od zakończenia konferencji.
 • W cenie biletu:
  • dostęp do podstawowej wersji aplikacji eventowej podczas wydarzenia, która umożliwia podgląd agendy, listy prelegentów oraz zadawania pytań prelegentom podczas prelekcji za pośrednictwem aplikacji
  • całodzienny catering (przerwy kawowe, lunch) przez dwa dni konferencji
  • open bar podczas after party w klubie przy Rynku Głównym w Krakowie

Dane zamawiającego

Wybierz rodzaj płatności

Przyznano rabat za szybkie zamówienie w wysokości 5%.

Do zapłaty łącznie: zł netto + VAT

Zgody formalne

DLACZEGO WARTO BYĆ NA AKADEMII MARKETINGU?

Video marketing to temat, o którym wciąż za mało powiedziano w kontekście budżetowania i technologii. Dlatego trzecie spotkanie w ramach Akademii Marketingu w całości poświęcone jest temu jak sprawić, by Twój budżet reklamowy został wykorzystany najefektywniej. 

Poznasz ważnych branżowych ekspertów z różnych firm, którzy z video marketingiem mają do czynienia na co dzień. Przekażą Ci nie tylko wiedzę, ale również podzielą się swoim doświadczeniem.

Poznasz aktualne możliwości związane z video marketingiem m.in. w social media i e-commerce.  Zapoznasz się z przykładami rozwiązań stosowanych w działach mediowych w firmach działających w Polsce i na świecie. 

Pośpiesz się!

Do rozpoczęcia konferencji pozostało tylko

Jeśli złożysz zamówienie w ciągu

:

oraz zapłacisz przez PayU, otrzymasz dodatkowy rabat w wysokości 5%.