Jerzy Rajkow-Krzywicki

Partner, Produkcje.fm / BezEdycji.pl

BIO

Miłośnik i popularyzator kręcenia vlogów i nagrywania podcastów. Wierzy, że jest to nowoczesna forma komunikacji, dzięki której każdy może szybciej osiągnąć swoje cele albo po prostu dać się lepiej poznać. Współprowadzący podcast Poza Prawem i prowadzący podcast/vloga Bez Edycji. Wspólnik w pierwszej polskiej firmie oferującej produkcję podcastów jako usługę – Produkcje.fm. Manager z ponad 15-letnim doświadczeniem w międzynarodowym środowisku prawnym. Lubi voice, usługi dobrej jakości oraz dobrze pomyślane aplikacje mobilne. Nie lubi Facebooka i Instagrama.

Temat wystąpienia: Dlaczego będziemy coraz częściej rozmawiać z technologią? Po co nam smart speakery i jaką rolę odegrają w przyszłości podcasty?

Słyszałeś o wirtualnych asystentach? A może już teraz korzystasz z Alexy i Google Asystenta? Podczas prezentacji Jerzy Rajkow-Krzywicki opowie o tym, w jaki sposób smart speakery zmienią to, jak komunikujemy się z technologią. Oprócz tego dowiesz się również, dlaczego podcasty staną się alternatywą dla radia – podobnie jak YouTube został alternatywą dla klasycznej telewizji.

Z prelekcji dowiesz się m.in.:

  • czym jest smart speaker i dlaczego jest najszybciej rosnącą kategorią consumer electronics w USA,
  • jak zoptymalizować treści pod wyszukiwanie głosowe,
  • czym są podcasty i na czym polega ich fenomen,
  • dlaczego podcasty to nie social-media,
  • jak skutecznie wykorzystać je w komunikacji brandów.
KUP BILET NA KONFERENCJĘ
Podaj dalejShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Archiwalne wystąpienia prelegenta