Akademia Marketingu

Jesteśmy praktykami marketingu i dzielimy się z Tobą swoją wiedzą.
24
cze

Akademia Marketingu nagrodzona Medalem Europejskim 2020!

Organizacja pracodawców prywatnych Business Centre Club po raz kolejny nagrodziła najbardziej innowacyjne firmy w kraju. Laureatem tegorocznego konkursu Medal Europejski została Akademia Marketingu, edukacyjny program wspierający działania marketerów w całej Polsce.

Nagroda ma na celu promocję usług oferowanych przez firmy działające na obszarze Polski, jakie wykazują się jakością i standardami unikalnymi na skalę krajową i europejską. W tym roku laureatem konkursu została Akademia Marketingu, czyli bogaty w formy cykl edukacyjny, wspierający działania tysięcy marketerów w całej Polsce. 

W zakres jego działań wpisują̨ się̨ ceniona, odbywająca się raz do roku branżowa konferencja oraz dynamicznie rozwijana platforma e-learningowa, oferująca treści wideo, artykuły oraz wywiady z ekspertami, umożliwiające efektywne zdobywanie wiedzy marketingowej przez internet. 

Akademia dedykowana jest marketerom i managerom odpowiedzialnym za tworzenie treści, dziennikarzom, redaktorom, blogerom oraz twórcom stron internetowych, a także analitykom, strategom marketingowym, osobom odpowiedzialnym za kreację i zakup mediów – słowem wszelkim praktykom marketingu, zarówno w agencjach, jak i bezpośrednio w firmach. Jej głównym założeniem jest przekazywanie wiedzy w zakresie dalece wybiegającym poza podstawowy. Za organizację Akademii Marketingu odpowiada zespół specjalistów z agencji ContentHouse, dla której tegoroczny Medal Europejski jest czwartym z rzędu. 

„Odbieram to olbrzymie wyróżnienie ze strony Business Centre Club jako dostrzeżenie naszego ciągłego rozwoju i dopasowania do bieżących trendów, a także zmieniających się uwarunkowań. Akademia Marketingu to już nie tylko ceniona konferencja dla fachowców, ale także formaty edukacyjne dostępne w sposób zdalny i on demand, takie jak webinary, szkolenia online i wywiady na żywo, realizowane przy wykorzystaniu rozwiązań zdalnych oraz mediów społecznościowych” – mówi Justyna Szmidt, Events & Customer Education Specialist, która odpowiada  za organizację i koordynację Akademii Marketingu w strukturze ContentHouse.

 

 

Podaj dalejShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn