Akademia Marketingu

Jesteśmy praktykami marketingu i dzielimy się z Tobą swoją wiedzą.
14
sty

Webinary i e-szkolenia Akademii Marketingu w nowym roku

W 2021 roku kalendarz webinarów i e-szkoleń Akademii Marketingu wypełniony jest po brzegi wiedzą! Zapraszamy na spotkania z czołowymi ekspertami z branży digital marketingu. Podczas najbliższych spotkań z zaproszonymi ekspertami porozmawiamy o konwersji i generowaniu leadów, optymalizacji profilu na LinkedIn, efektywnym influencer marketingu, a także o skutecznym promowaniu trudnych produktów w mediach społecznościowych.

Swoją wiedzą i doświadczeniem podczas webinarów podzielą się z nami Andrzej Bieda (Landingi), Grzegorz Miecznikowski (ekspert LinkedIn), Grzegorz Paliś (Influencer) oraz Agnieszka Dzięgiel (Insignia).

Wszystko, co musisz wiedzieć o landing page’ach, konwersji i generowaniu leadów

Kto: Andrzej Bieda (Landingi)

Kiedy: 14.01., godz. 10:00

Przyciągnięcie uwagi potencjalnego klienta i walka o konwertowanie ruchu internetowego nigdy nie wymagały od reklamodawców tak wiele pracy, jak obecnie. Śmiało można więc stwierdzić, że tendencja wzrostowa utrzyma się również w 2021, a cały rok minie pod znakiem jeszcze bardziej zaciekłej walki o zainteresowanie odbiorców. Jak zainteresować ich swoimi treściami, by stali się Twoimi klientami? O tym porozmawiamy z Andrzejem Biedą. Nasz gość zdradzi, jaki ruch najlepiej kierować na landing page oraz jak stworzyć swój pierwszy lejek sprzedażowy. Dowiemy się również, w jaki sposób maksymalizować współczynnik konwersji i co robić, by z powodzeniem powielać stworzone już procesy.

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ

Optymalizacja profilu na LinkedIn w 90 minut

Kto: Grzegorz Miecznikowski

Kiedy: 20.01., godz. 12:00

Social selling to nie tylko czynność pozwalająca generować nowe leady, zapytania ofertowe czy kontrakty. To także działania, dzięki którym tworzymy własną reputację. Webinar z Grzegorzem Miecznikowskim przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy są aktywnymi członkami społeczności LinkedIn, edukują, uprawiają social networking i chcą zmienić swój profil w sprzedażowy landing page. Podczas spotkania online dowiemy się, czym jest LinkedIn SEO, jak konto może pracować pasywnie, a jak aktywnie oraz na które sekcje należy zwrócić szczególną uwagę w optymalizacji swojego profilu.

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ

Efektywny influencer marketing w 2021 roku

Kto: Grzegorz Paliś

Kiedy: 27.01., godz. 14:00

Rok 2020, nie inaczej niż poprzednie lata, upłynął pod znakiem twórców internetowych. Webinarowy styczeń zamykamy więc spotkaniem z Grzegorzem Palisiem – specjalistą od influencer marketingu i influencerem w jednym. Nasz gość podzieli się trikami oraz praktycznymi wskazówkami, dzięki którym współpraca z twórcami będzie skuteczniejsza. Podczas webinaru poznamy wachlarz niezbędnych narzędzi, a także dowiemy się, gdzie szukać influencerów, jak ich weryfikować oraz jakie dokładnie statystyki sprawdzić, zanim zdecydujemy się na podjęcie współpracy z twórcą. Webinar kierowany jest do pracowników agencji, działów marketingu, przedsiębiorców i właścicieli marek

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ

Jak skutecznie promować trudne produkty w social mediach?

Kto: Agnieszka Dzięgiel (Insignia)

Kiedy: 3.02., godz. 10:00

 Nie dla każdej branży media społecznościowe są naturalnym środowiskiem. Czy wszystkie produkty powinny więc dbać o obecność w tej przestrzeni? Na to oraz inne pytanie odpowie ekspertka – Agnieszka Dzięgiel z agencji Insignia. Podczas webinaru dowiemy się, jakie czynniki są kluczowe w budowaniu skutecznej strategii komunikacji social mediowej trudnych produktów oraz jak opowiadać o mało atrakcyjnych produktach w interesujący sposób.

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ

 

To jednak nie koniec, bo w 2021 roku swoją wiedzę będzie można poszerzać, biorąc udział również w e-szkoleniach organizowanych w ramach Akademii Marketingu. Na pierwsze spotkanie warsztatowe zapraszamy już 19 stycznia.

E-szkolenie: Jak prowadzić duże portale?

Kto: Katarzyna Florek, Michał Grzebyk (ContentHouse)

Kiedy: 19.01., godz. 10:00 – 12:30

Jak zacząć budować hub contentowy, a potem rozbudowywać go bez zbędnego wysiłku? Zapraszamy na szkolenie prowadzone przez praktyków, którzy z niejednego serwisu chleb jedli! Specjaliści z ContentHouse zdradzą, jak organizować pracę przy dużym portalu, by nie powtarzać treści i jednocześnie zgrabnie łączyć SEO z contentem. E-szkolenie skierowane jest do wszystkich osób, które chcą nauczyć się mądrego planowania publikacji oraz tworzenia unikalnych treści.

Więcej informacji i rejestracja na e-szkolenie TUTAJ

E-szkolenie: Komunikacja mobilna w biznesie – od teorii do praktyki

Kto: Maja Wiśniewska, Marek Oczkowski (SMSAPI)

Kiedy: 28.01., godz. 10:00 – 13:30

Marketing mobilny to nie tylko tysiące aplikacji i coraz mocniejsze smartfony. To także „poczciwe” SMS-y, które już wkrótce będą obchodzić jubileusz 30-lecia. Biorąc udział w szkoleniu, uczestnicy dowiedzą się, jak poprawnie komunikować się z klientami w kanale mobile. Prowadzący zdradzą tajniki tworzenia odpowiedniego, zwartego w 160 znakach contentu, który ułatwi wysyłanie skutecznych kampanii SMS. Osoby, które wezmą udział w szkoleniu dowiedzą się również, jak usprawniać procesy obsługi klientów, a także posiądą umiejętności poprawnego zbierania i zarządzania bazą danych.

Więcej informacji i rejestracja na e-szkolenie TUTAJ

E-szkolenie: Komunikacja i sprzedaż na LinkedIn. Jak wykorzystać w pełni potęgę tego portalu?

Kto: Grzegorz Miecznikowski

Kiedy: 11.02., godz. 10:00 – 14:00

Chcesz wykorzystać potęgę LinkedIn do pozyskiwania nowych klientów i generowania leadów sprzedażowych? A może planujesz powiększyć zespół i szukasz za jego pośrednictwem pracowników? Zapraszamy na e-szkolenie, podczas którego nasz gość nauczy, jak skutecznie pozyskiwać nowe leady oraz tworzyć markę osobistą lub wizerunek firmy. Spotkanie poprowadzi doświadczony szkoleniowiec, bloger i ekspert LinkedIn w jednym – Grzegorz Miecznikowski.

Więcej informacji i rejestracja na e-szkolenie TUTAJ 

Program nadchodzących webinarów i e-szkoleń Akademii Marketingu:

  • 14.01 – webinar – Wszystko, co musisz wiedzieć o landing page’ach, konwersji i generowaniu leadów, prowadzi Andrzej Bieda, Landingi – zapisy

  • 19.01 – e-szkolenie – Jak prowadzić duże portale?, prowadzi Katarzyna Florek i Michał Grzebyk, ContentHouse – zapisy

  • 20.01 – webinar – Optymalizacja profilu na LinkedIn w 90 minut, prowadzi Grzegorz Miecznikowski, ekspert LinkedIn – zapisy

  • 27.01 – webinar – Efektywny influencer marketing w 2021 roku, prowadzi Grzegorz Paliś – zapisy

  • 28.01 – e-szkolenie – Komunikacja mobilna w biznesie ­– od teorii do praktyki, prowadzą Maja Wiśniewska i Marek Oczkowski, SMSAPI – zapisy

  • 03.02 – webinar – Jak skutecznie promować trudne produkty w social mediach?, prowadzi Agnieszka Dzięgiel, Insignia – zapisy

  • 11.02 – e-szkolenie – Komunikacja i sprzedaż na LinkedIn. Jak wykorzystać w pełni potęgę tego portalu?, prowadzi Grzegorz Miecznikowski, ekspert LinkedIn – zapisy

Wszystkie zaplanowane webinary są bezpłatne, ale od uczestników wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Więcej szczegółów oraz terminy kolejnych spotkań z ekspertami Akademii Marketingu dostępne są na stronie www.akademiamarketingu.edu.pl.

 

Podaj dalejShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn