Akademia Marketingu

Jesteśmy praktykami marketingu i dzielimy się z Tobą swoją wiedzą.
30
lis

Coraz bliżej Święta… grudniowe spotkania w Akademii Marketingu

Już w grudniu… zapraszamy na kolejne i ostatnie w tym roku kalendarzowym bezpłatne webinary organizowane przez Akademię Marketingu. Do końca roku spotkamy się jeszcze z ekspertami, którzy przybliżą m.in. o tym jak tworzyć duże portale, porozmawiamy o tym jak kompleksowo zbadać i ocenić efektywność działań content marketingowych online, automatyzować sklep internetowy i dlaczego smart speaker niedługo zagości w większości domów.

Webinar: Jak kompleksowo zbadać i ocenić efektywność działań content marketingowych online

Kto: Tomasz Wileński ( iSlay)

Kiedy: 1.12, godz. 10:00

Miesiąc rozpoczniemy webinarem, który przeniesie nas w świat data driven, gdzie decyzje biznesowe podejmuje się w oparciu o dane – również i content marketing musi się poddać badaniu skuteczności i udowodnić swoją efektywność. Jak zapanować nad chaosem spowodowanym różnorodnością formatów i wielością kanałów on-line oraz jak kompleksowo mierzyć efektywność contentu tekstowego, graficznego i video oraz, co jest ważne w ocenie skuteczności działań content marketingowych wytłumaczy Tomasz Wileński CEO w iSlay, firmie badawczej zajmującej się analityką treści pod kątem sprzedaży.

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ 

 

Webinar: Dlaczego smart speaker będzie w każdym domu?

Kto: Karol Stryja ( utter.one) i Michał Stanisławek (HearMe.ai)

Kiedy: 8.12, godz. 10:00

Z Karolem Stryją spotkamy się po raz drugi. Tym razem wraz z Michałem Stanisławkiem w Akademii Marketingu opowiedzą o fenomenie smart speakerów, o tym jak wygląda ich rynek i czy ludzie faktycznie korzystają z tej technologii. Karol i Michał postarają się pokazać jak marketingowcy mogą wykorzystać Google Asystenta by docierać do nowych klientów.

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ 

 

Webinar: Automatyzacja w sklepie internetowym. Jak sprzedawać więcej, szybciej i wygodniej?

Kto: Maciej Cebertowicz ( SkyShop.pl)

Kiedy: 15.12, godz. 10:00

Ostatni raz w tym roku kalendarzowym spotkamy się w Akademii Marketingu z Maciejem Cebertowiczem i porozmawiamy o automatyzacji w sklepie internetowym, o której często myślimy, dopiero w momencie kiedy biznes się rozrasta a do sklepu spływa coraz więcej zamówień. Podczas gdy nowoczesny systemy e-commerce pozwalają ułatwić sobie pracę już na samym początku prowadzenia sprzedaży online!

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ 

 

Już w styczniu zapraszamy Was na serię e-szkoleń!

E-szkolenie: Jak prowadzić duże portale

Kto: Katarzyna Florek i Michał Grzebyk (ContentHouse)

Kiedy: 19.01, godz. 10:00

Katarzyna Florek i Michał Grzebyk z ContentHouse, poprowadzą e-szkolenie, w trakcie którego rozwiną wiedzę przekazaną. Pokażą jak zarządzać pracą swojej redakcji i skutecznie organizować pracę. Nie zabraknie zajęć praktycznych, w trakcie których uczestnicy zobaczą jak tworzyć kalendarz publikacji, jak myśleć szeroko o portalu w zakresie roku kalendarzowego, a następnie podzielić działania kwartalnie. Podzielą się również kilkoma tipami jak unikać powtarzania tematów.

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ

 

 

 

 

E-szkolenie: Komunikacja mobilna w biznesie – od teorii do praktyki

Kto: Maja Wiśniewska i Marek Oczkowski (SMSAPI)

Kiedy: 28.01, godz. 10:00

Maja Wiśniewska i Marek Oczkowski poprowadzą e-szkolenie, w trakcie którego pokażą jak skutecznie połączyć 160 znaków i najnowsze osiągnięcia techniki, by wspierać swój biznes i walczyć o KPI godne toastu. Zaproszeni przez nas specjaliści pokażą uczestnikom jak prowadzić skuteczny marketing SMS, tworzyć content i zbierać kontakty oraz zarządzać bazą danych, a jak stosować wiadomości tekstowe w biznesie. Nie zabraknie zajęć praktycznych, czyli warsztatu pisania treści SMS na żywo. Na koniec uczestnicy dowiedzą się jakie są trendy w wykorzystaniu nowych technologii w komunikacji mobilnej.

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ

Więcej szczegółów oraz terminy kolejnych spotkań z ekspertami Akademii Marketingu dostępne są na stronie www.akademiamarketingu.edu.pl

Podaj dalejShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn