NADCHODZI 3 EDYCJA:
SOCIAL MEDIA TO NOWA TELEWIZJA
16-17 MAJA
/
KRAKÓW
/
2 DNI
ZOBACZ PROGRAM
Specjaliści z całej Polski z zakresu
marketingu i technologii w Krakowie
Poznaj ekspertów
akademia marketingu miejsce spotkań stół konferencja
Miejsce spotkań
branży technologicznej
Krakowski Park Technologiczny
Poznaj KPT

II EDYCJA TO:

200

marketerów, którzy dowiedzieli się więcej o technologii w obsłudze klienta

30

doświadczonych ekspertów w zakresie customer care i technologii

Social media to nowa telewizja

Social media oraz komunikacja wideo w kanałach społecznościowych jest obecnie najskuteczniejszym sposobem generowania zaangażowania i sprzedaży. Formaty filmowe w internecie przejmują rolę do tej pory zarezerwowaną dla telewizji – „krótkie przerwy na reklamę”.

Jednak targetowanie i analiza dotarcia komunikatu jest nieporównywalnie precyzyjniejsza, niż te oferowane w tradycyjnej telewizji. Dodatkowo, reklamy video w social media są dostępne dla każdego: dużej, średniej i małej firmy. Wygrywają ci, którym skutecznie uda się połączyć kreatywność z efektywnym wykorzystaniem formatów reklamowych.

Dla kogo jest to wydarzenie?

Dla każdego, kto chce skutecznie generować sprzedaż za pomocą social media i video. Dawkę wiedzy i inspiracji znajdą tu przede wszystkim: media plannerzy/buyerzy, social media specjaliści, content designerzy, stratedzy, specjaliści ds. PR, dyrektorzy marketingu, brand managerowie i właściciele z startupów, e-commerców, korporacji, agencji oraz dużych i średnich przedsiębiorstw.

 

O czym będziemy rozmawiać?

III edycja konferencji Akademii Marketingu pokaże w jaki sposób social media stały się alternatywą reklamową dla telewizji. Zastanowimy się, jak do tego doszło. Porozmawiamy o budżecie wydawanym na reklamę w TV oraz dowiemy się jak efektywnie przenieść go do social media. Poznamy tajniki mierzenia skuteczności video w social media. Dowiemy się, jak angażować influencerów w formaty filmowe czy tworzyć skuteczny content video, który generuje leady. Czy SEO ma znaczenie w video oraz kiedy w końcu przyjdzie czas na rozszerzoną i wirtualną rzeczywistość?

 

ZOBACZ RELACJĘ Z LISTOPADOWEJ EDYCJI

Obsługa klienta w internecie. Technologia w customer care

III edycja konferencji już za:

84Dni
16Godzin
51Minut
31Sekund

Dlaczego Akademia Marketingu jest wyjątkowa?

Najnowsze trendy

Stawiamy na najważniejsze trendy, które w najbliższej przyszłości będą wpływać na kształt komunikacji marketingowej w Polsce i na świecie

Inne spojrzenie

Chcemy poszerzyć Twój sposób patrzenia na komunikację biznesową o znajomość najnowszych technologii i możliwości, jakie się za nimi kryją

Niezwykle miejsce

To pierwsza tego typu konferencja z branży marketingowej organizowana w południowej części Polski, gromadząca najlepszych krajowych ekspertów

Opinie naszych gości

Akademia Marketingu to unikatowe przedsięwzięcie na rynku konferencji branżowych. Tematyka prezentowana przez organizatorów łączy zagadnienia marketingu oraz nowych technologii, pokazując jak wykorzystywać taką synergię w sposób praktyczny, realnie wpływający na rozwój biznesu. Mogę śmiało powiedzieć, że ta konferencja prezentuje obecnie najwyższy poziom merytoryczny wśród wydarzeń marketingowych w Krakowie.

Paweł Sala, Dyrektor Zarządzający - FreshMail
Paweł Sala FreshMail

Akademia Marketingu, konferencja edukująca na temat skutecznego z punktu widzenia biznesu łączenia technologii i marketingu, wypełnia niszę na rynku konferencji branżowych organizowanych w południowej Polsce. Unikatowe tematy, najlepsi eksperci, praktyczne rozwiązania realnych problemów biznesowych – tak w skrócie można scharakteryzować Akademię Marketingu.

Magdalena Czaja, CEO - San Markos
magda czaja

Poznaj naszych prelegentów

Lokalizacja

Krakowski Park Technologiczny

ul. Podole 60, 30-394 Kraków

Dowiedz się więcej

Organizator

Partnerzy strategiczni

  • sar_logo_akademia marketingu
  • Izba Gospodarki Elektronicznej Akademia Marketingu social media to nowa telewizja

PATRONI MEDIALNI

  • Crossweb.pl Akademia Marketingu Social media to nowa telewizja

Jeśli złożysz zamówienie w ciągu

:

oraz zapłacisz przez PayU, otrzymasz dodatkowy rabat w wysokości 5%.